Prečo investovať práve s HABERL?

V čom sa odlišujeme od konkurencie?

Prečo investovať práve s HABERL?

Dnes Vás prevedieme našou spoločnosťou a prezradíme Vám dôvody, prečo by ste mali zvážiť investovanie práve u nás v spoločnosti HABERL.

Žijeme v  21. storočí, a preto tomu prispôsobujeme aj naše služby. Online svet je stále viac a viac využívaný a my sme sa ho rozhodli využiť tiež. Vytvorili sme pre vás možnosť pohodlne investovať online.

Otvorenie účtu u nás prebieha online formou v podobe dotazníka na našom webe. Po zriadení účtu nájdete v klientskej zóne všetky potrebné informácie o vašej investícii ako napríklad, stav a vývoj vašej investície, nakúpené aktíva, pohyby na vašom účte, poplatky, zisky, či samotnú zmluvnú dokumentáciu, ktorú netlačíme, a tým sme zodpovední voči prírode. V HABERL máte všetko pod kontrolou online a svoje investície môžete sledovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Aby sme ku klientom boli ešte bližšie, flexibilne a bez zbytočných komplikácií prispôsobujeme ponúkané produkty a služby vašim potrebám. Ak máte záujem o špecifický typ produktu preveríme dostupné možnosti, ako vám ho sprostredkovať.

Klientom vždy úprimne a otvorene odpovedáme na ich otázky. Často sa nás klienti pýtajú na poplatky a zdaňovanie pri jednotlivých produktoch, na možnosti výberu investície a ďalšie pre klientov dôležité informácie.

Na všetky otázky im vždy úprimne a pravdivo odpovedáme. Našou prioritou je vytvárať dlhodobé vzťahy s klientmi založené na dôvere.

Možno ste už počuli o službe „riadené portfólio“. Je to exkluzívna služba, kedy vašu investíciu riadi skúsení portfólio manažér. Táto služba je u našej konkurencii zvyčajne dostupná od 100 000 EUR.

V HABERL sme sa rozhodli ponúkať tento produkt väčšej skupine klientov a znížiť prvotnú investíciu na sumu 10 000 EUR, pretože chceme, aby všetci mali možnosť byť súčasťou úspešných investičných stratégií.

Investujte aj vy s výnosom, ktorý sa len tak nevidí

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettera, v ktorom vás budeme informovať o novinkách zo sveta investícií.