Riadené investovanie

Vyberte si z našich aktívne riadených portfólií, kde sa o efektívne zhodnotenie Vášho majetku postarajú naši skúsení portfólio manažéri.

Riadené investovanie

Dynamické portfóliá

Pri dynamických portfóliách je pre nás prioritou maximálny výkon. Dosahovanie mimoriadnych výnosov sa však nezaobíde bez vyššieho rizika. Tieto portfóliá sú preto vhodné pre dravých investorov s vysokou dávkou vytrvalosti.

Vyvážené portfóliá

Vyvážené portfóliá staviame s cieľom stabilného zhodnocovania pri vysokej diverzifikácii investícií. Vaše investície tak premyslene rozdelíme viacerých spoľahlivých aktív. Tieto portfóliá sú tak vhodné pre rozvážnych investorov, ktorí očakávajú nadinflačný výnos s nižším rizikom.

Konzervatívne portfóliá

Za pomoci našich konzervatívnych portfólií ochránite Vaše peniaze pred znehodnocovaním. Investície mierime do overených aktív s minimálnym rizikom, vďaka čomu si tieto portfóliá nájdu miesto najmä u opatrnejších investorov, ktorým ide najmä o protiinflačnú ochranu svojich úspor.

Individuálna stratégia

Stratégiu Vám vieme pripraviť aj na mieru presne podľa vašich cieľov a možností. Zanechajte nám kontakt a naši skúsení portfólio manažéri s vami skonzultujú všetko potrebné pre budovanie Vašej individuálnej investičnej stratégie.

Zanechajte nám kontakt

Výhody riadeného investovania

Máte otázky ohľadom investovania?

Kontaktujte nás.


    Aktuality

    Newsletter

    Prihláste sa na odber newslettera, v ktorom vás budeme informovať o novinkách zo sveta investícií.