Toto sa deje s vašimi peniazmi, keď ich investujete s HABERL

Nechajte peniaze pracovať pre vás.

Vaše peniaze majú väčší potenciál ako stagnovať na bežných účtoch. Vyťažte z nich maximum správnymi investíciami a váš majetok porastie rýchlosťou ako nikdy predtým.

V Slovensku patria medzi najpopulárnejších poskytovateľov softvéru pre kasínové hry spoločnosti ako Microgaming, NetEnt, Playtech, a Novomatic. Tieto renomované spoločnosti sú známe svojimi inovatívnymi hracími automatmi, stolovými hrami a živými kasínovými hrami. Ich hry sú obľúbené medzi hráčmi v Slovensku vďaka ich vysokému štandardu kvality, pútavým grafikám a zvukovým efektom, ako aj rôznorodým tematickým konceptom. S hrami od týchto poskytovateľov môžu hráči vychutnať skvelé herné zážitky a možnosť vyhrať skutočné peniaze.

Okrem týchto svetoznámych poskytovateľov softvéru sú v Slovensku veľmi obľúbené aj domáce značky ako SYNOT Games a Kajot Games. SYNOT Games je známy svojimi inovatívnymi a pútavými hracími automatmi, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou grafiky a zvukových efektov. Ich hry často kombinujú rôzne tematické koncepty s bonusovými funkciami, čo pridáva na zábavnosti a zvýšuje šancu na výhru pre hráčov. Kajot Games je ďalšou domácou značkou, ktorá je obľúbená medzi slovenskými hráčmi. Ich hracie automaty majú jednoduchý, ale zábavný dizajn a ponúkajú rôzne bonusové funkcie a výherné kombinácie. Hráči, ktorí si vyberú hry od SYNOT Games a Kajot Games, môžu vychutnať autentický herný zážitok a mať príležitosť vyhrať skutočné peniaze.

Hracie automaty za peniaze sú v Slovensku veľmi obľúbené a sú k dispozícii v mnohých online kasínach. Tieto hry ponúkajú hráčom možnosť zahrať si ich obľúbené sloty a získať skutočné výhry. Súčasťou týchto hracích automatov sú rôzne tematické koncepty, atraktívne grafické a zvukové efekty a bonusové funkcie, ktoré pridávajú na zábavnosti. Hráči majú možnosť vyberať medzi rôznymi typmi slotov, vrátane klasických trojvalcových automatov, video automatov s viacerými výhernými líniami a progresívnych jackpotov, kde výhry môžu dosahovať do značných výšok. Hranie hracích automatov za skutočné peniaze je vzrušujúce a môže ponúknuť hráčom šancu na veľké výhry.

107,07 % od vzniku portfólia 26.8.2020

Portfólio PROFIT za obdobie od 26.8.2020 do 30.06.2024 dosiahlo reálnu čistú výkonnosť v mene EUR 107,07%.

V médiách

Pravidelne vystupujeme v médiách ako odborníci na investície.

Naši klienti majú vysoké ciele. Rovnako ako my.
Investujeme s rozvahou. A dravo.
Už viac ako desať rokov.
Finančné produkty, private equity, lukratívne nehnuteľnosti.
Naša paleta aktív je široká. A naša investičná pôda je pevná.
Sme HABERL
finančná skupina, ktorá vám pomôže rásť.

Zistite o nás viac

Aktuality

Odber HABERL News

Získajte aktuálne informácie zo sveta financií a spravujte svoje investície ešte rozumnejšie. Prihláste sa na odber HABERL newslettra.